МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР "ЄВРОКЛІНІК"

 

(067) 959 55 03

укр / pol / eng

ДЛЯ ПАЦІЄНТА

ПРО МУЛЬТИСПІРАЛЬНУ КОМП’ЮТЕРНУ ТОМОГРАФІЮ

Мультиспіральна комп’ютерна томографія (МСКТ) – метод пошарового рентгенологічного обстеження, що базується на комп’ютерній реконструкції зображення, отриманого при круговому скануванні об’єкта вузьким пучком рентгенівського випромінювання.В мультиспіральних комп’ютерних томографах використовується не один, а декілька паралельних надчутливих детекторів, що робить метод винятково достовірним.

Завдяки широкому спектру застосування МСКТ є одним з основних методів візуалізації в медицині, що застосовується для діагностики травм та захворювань голови, органів грудної клітки, черевної порожнини та малого тазу, а також для виявлення неопластичних уражень, крововиливів та емболій.

У нашому Медичному центрі обстеження виконуються на мультиспіральному комп’ютерному томографі GE Optima CT540, США, що дозволяє мінімалізувати дозу радіаційного навантаження на пацієнта. Завдяки надновітній технології томограф може виконувати сканування із заниженою радіаційною дозою, при незмінно високій якості діагностичних зображень. Томограф підтримує унікальний алгоритм підвищення якості зображень IQ Enhancement, що втричі збільшує швидкість досліджень.

ЯК ЗАПИСАТИСЯ АБО ЗАПИСАТИ ПАЦІЄНТА НА ОБСТЕЖЕННЯ?

  1. 1Звернутися за телефонами: (0342) 59 55 03, (067) 959 55 03, (050) 959 55 03.

  2. 2Залишити повідомлення та очікувати телефонного дзвінка медичного реєстратора:

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ОБСТЕЖЕННЯ?

Загальні рекомендації

Від 2 до 4 годин перед МСКТ обстеженням пацієнт повинен знаходитися натще. Люди, котрі хронічно приймають ліки повинні прийняти їх на день обстеження у звичайний час. Якщо пацієнт має захворювання щитоподібної залози (гіпертиреоз) необхідно відмінити прийом препарату за 12 годин. У випадку потреби в застосуванні контрастного середника пацієнта просять спожити щонайменше 1,5 літри рідини впродовж 12 годин перед скануванням. Пацієнта також просять повідомити, якщо у нього були алергічні реакції на йод, чи будь-який інший медичний препарат. Якщо наявне захворювання щитоподібної залози (гіпертиреоз), необхідно мати із собою результати аналізів рівня гормонів Т3, Т4, TSH.

Що необхідно мати зі собою перед проведенням обстеження:

  • Медичну документацію, включно із результатами та СD, DVD із раніше виконаними діагностичними обстеженнями та виписками з лікарень (при наявності).

  • Результати лабораторних досліджень, що містять рівень креатиніну, сечовини в крові, у випадку запланованого застосування контрастного середника.

Як проходить МСКТ обстеження?

Пацієнт лягає на стіл комп’ютерного томографу, який буде пересуватися під час сканування. Якщо планується довенне введення контрастної речовини, у вену встановлюється катетер. Процедура комп’ютерної томографії безболісна, зазвичай триває декілька хвилин, добре переноситься пацієнтами.

ПІСЛЯ ОБСТЕЖЕННЯ

У випадку введення контрастної речовини, пацієнта просять залишитися в Медичному центрі під медичним наглядом впродовж декількох хвилин. Рекомендовано спожити щонайменше 2 літри рідини щоденно впродовж наступних двох днів, щоб забезпечити краще виведення контрастної речовини з організму.

 

З'явились питання?Зверніться до нас за телефоном: (067) 959 55 03

Залишити відгук